بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

مراسم غبار روبی مزار شهدا و تجلیل از ایثارگران دانشگاه

هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام و تجلیل از ایثارگران و خانواده های شهدا برگزار شد

هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام و تجلیل از ایثارگران و خانواده های شهدا برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه بناب به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس،مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام با حضور هیئت رییسه
محترم، اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار شد .

 در ابتدای این مراسم معنوی حجت الاسلام و المسلمین رنجبر مسئول نهاد رهبری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزودند : احترام به مقام والای شهدا و تکریم ایثارگران،جانبازان،آزادگان و خانواده های محترم آنان بر همه ما واجب است. روزگاری این عزیزان، برای حفظ استقلال و اقتدار ایران اسلامی با حضور در جبهه های نبرد و با نثار جان خود درهای وابستگی به بیگانه را بستند و امروز، جوانان غیور ایران باید در جبهه علم آموزی،گره های وابستگی را باز کرده و کشور را به خودکفایی همه جانبه برسانند و این مهم یکی از والاترین رسالت های دانشگاهیان است.

این مراسم معنوی با قرائت زیارت عاشورا آغاز شد و  در پایان مراسم مزار شهیدان گمنام توسط حاضرین غبار روبی و عطر افشانی شد.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *