بیانیه مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه بناب در گرامیداشت روز 13 آبان

یوم‌الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از شکوهمندترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است.

« هو الّذي أخْرج الّذين كفروا منْ أهْل الْكتاب من ديارهمْ لأوّل الْحشْر ما ظننتمْ أن يخْرجوا وظنّوا أنّهم مّانعتهمْ حصونهم مّن اللّه فأتاهم اللّه منْ حيْث لمْ يحْتسبوا وقذف في قلوبهم الرّعْب يخْربون بيوتهم بأيْديهمْ وأيْدي الْمؤْمنين فاعْتبروا يا أولي الْأبْصار» [حشر/2]
 یوم‌الله 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از شکوهمندترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرینی است که با رویش جوانه‌های ایمان، فتوت، دشمن ستیزی، تجلی پیدا کرد و این روز نقطه پیوند برگ‌های زرینی از تاریخ آزادگی ملت بزرگ ایران است .
تسخیر جاسوس خانه آمریکا در سال ۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام، اقدامی شجاعانه و روشنگر در برابر دشمن کینه توز انقلاب اسلامی مردم ایران بود. دشمنی که در کلام استوار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، منشأ استبداد پهلوی و نیز وابستگی کشور، چپاولگر بین المللی، دشمن اسلام و خواهان نابودی حیثیت ملی و ذخایر مملکت، بیان شده است.
امروز، بهترین بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان، ادامه همان راه روشنگر، توجه و التزام به آرمان‌های والای امام خمینی (ره) و اندیشه سیاسی آن بزرگوار و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.
اگر روزی، نزدیکترین مرکز توطئه گری ایالات متحده بر ضد جمهوری اسلامی ایران، لانه جاسوسی اش به حساب می‌آمد؛ اما امروز رسانه‌های وابسته به نظام سلطه سعی در نفوذ و تسخیر خانه به خانه ایرانیان را دارند.  
آنچه که بسیار ضروری است یکپارچگی در برابر دشمن، برملا کردن هویت و خوی جهانخوارگی آمریکا به خصوص برای دانش‌آموزان و دانشجویان و بهره گیری از همه امکانات برای اشاعه کلمه حق و آگاهی هرچه بیشتر آزادگان جهان می‌باشد.
دفتر نهاد رهبری دانشگاه بناب ضمن تبریک ولادت رسول رحمت پیامبر خاتم صلی الله علیه وآله و نیز حضرت امام جعفر صادق ع  با گرامیداشت این روز و ادای احترام به شهدای دانشجوی پیرو خط امام(ره) و شهدای دانش‌آموز اعلام می‌کند که با تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی حمایت همه جانبه خود را در ایستادگی در برابر دشمنان و دفاع از حق آزادی خواهان جهان ابراز می‌کند.
 
عیسی رنجبر 
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب
کلمات کلیدی
حبیب مزرعی
تهیه کننده:

حبیب مزرعی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *