درسومین روز از هفته دفاع مقدس انجام شد.

دیدار هیئت رئیسه دانشگاه بناب با خانواده شهید عباس قائمی

همزمان با ایام هفته دفاع مقدس ، هیئت رئیسه و مسئول نهاد رهبری دانشگاه بناب با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند. مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب اهدف از این بازدیدها را ارتباط و اتصال میان نسل اول و چهارم انقلاب و نیز انتقال و حفظ ارزش های انقلاب و دفاع مقدس دانست و افزود: ما مرهون خون شهدا هستیم؛ در دوران دفاع مقدس همه جهان در مقابل ما صف آرایی کردند ولی به همت رزمندگان و شهدای والامقام کشورمان از دست اجانب محفوظ ماند.

دیدار ریاست و هیئت رئیسه دانشگاه بناب با خانواده معظم شهدای شهرستان
همزمان با ایام هفته دفاع مقدس ، هیئت رئیسه و مسئول نهاد رهبری دانشگاه بناب با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبری دانشگاه بناب ، حجت‌الاسلام رنجبر  در دیدار با خانواده شهیدعباس قائمی ظهار کرد: ما هر چه افتخار داریم به خاطر فداکاری و جانفشانی شهدای والامقام است.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب اهدف از این بازدیدها را ارتباط و اتصال میان نسل اول و چهارم انقلاب و نیز انتقال و حفظ ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس دانست و افزود: ما مرهون خون شهدا هستیم؛ در دوران دفاع مقدس همه جهان در مقابل ما صف‌آرایی کردند ولی به همت رزمندگان و شهدای والامقام کشورمان از دست اجانب محفوظ ماند.
 
وی با بیان اینکه خانواده شهدا امروز رسالتی همچون رسالت حضرت زینب (س) را بر عهده دارند یادآور شد: خانواده‌های معظم و معزز شهدا باید پیام‌رسان و مبلغ خون شهدا باشند تا راه آنان برای همیشه ادامه‌دار باشد.
لازم به ذکر است که شهید عباس قائمی فرمانده عملیات سپاه بناب بود که در عملیات بدر به فیض شهادت نائل شد.
حبیب مزرعی
تهیه کننده:

حبیب مزرعی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *