بیانیه مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه بناب در چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس

در آستانه فرا رسیدن چهلمین سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب با صدور پیامی ، یاد و خاطره ایثارگری‌ها و رشادت‌های دلاورمردان پیشانی بلند هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

روایت هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتی که قله های بلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون خود سطر سطر تاریخ دفاع از مرز و بوم اسلامی را به رشته تحریر در آوردند.

در آستانه  فرا رسیدن چهلمین سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب با صدور پیامی ، یاد و خاطره ایثارگری‌ها و رشادت‌های دلاورمردان پیشانی بلند هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند. 
     متن پیام بدین شرح می‌باشد: 
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
 هفته دفاع مقدس ، باشکوه‌ترین نماد تاریخ حماسی‌ ملت ایران است که خاطرات رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های آن سالیان سال در اذهان آیندگان به یادگار خواهد ‌ماند.
 گذشت زمان به درستی و حقیقت، شهادت خواهد داد که دلاوری‌ها و ایثار مردمان این سرزمین کهن اسلامی با تبعیت و الگوگرفتن از نهضت عظیم و باشکوه عاشورا و پیروی محض از ولایت، هم‌بستگی و یکپارچگی ملت بزرگ ایران را مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشید.
روایت هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتی که قله‌های بلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون خود سطر سطر تاریخ دفاع از مرز و بوم اسلامی را به رشته تحریر در آوردند.
هفته دفاع مقدس، نمادی بی‌نظیر از ماندگارترین افتخارات ایرانیان سرافراز در دفاع از کیان این مرز و بوم است. روزهایی که بی‌تردید، فرصت ارزشمندی است برای بازخوانی خاطرات و حماسه‌های دلیرمردان و شیر زنانی که در جبهه‌های حق علیه باطل عزت و غرور را برای ما به ارمغان آوردند. 
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در  دانشگاه بناب ، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت شریف ایران و به ویژه دانشگاهیان عزیز تبریک گفته و برای همگان از خداوند منان، توفیق تداوم خدمت‌رسانی و پیروی از آرمان‌های بزرگ شهیدان را تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) مسالت دارد.
 
 
حبیب مزرعی
تهیه کننده:

حبیب مزرعی

تصاویر

بیانیه مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه بناب در آستانه فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *