بیانیه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه بناب

بیانیه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه بناب در محکومیت اقدام ضداسلامی امانوئل مکرون (رئیس جمهور فرانسه)

بسمه تعالی 
" یریدون لیطْفؤا نور الله بأفْواههمْ و الله متمّ نوره ولوْ کره الْکافرون"
(صف/۸)
 
♦️ سخنان سراسر نفرت انگیز و جنون آمیز رئیس‌جمهور فرانسه، در ایام ولادت پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی "صلی الله علیه وآله" در وهله نخست نشان از استیصال دنیای غرب از گسترش روز افرزون معارف اسلام ومسلمان در قاره اروپا  دارد و در مرحله بعد ،حقیقت این است که  دیگر وارونه‌سازی‌ از واقعیت ها و تحریف دین مبین اسلام با سیاست نفرت پراکنی کار بجای نبرده ونخواهد برد .
مشکلی که جامعه فرانسه و دیگر جوامع غربی را به ابتذال و بن‌بست قطعی کشانده، اندیشه لائیسیته و سکولاریسم است که بنای جدا کردن دین و معنویت از زندگی بشر دارد . 
 
حاکمان نابخرد دولت فرانسه در گرداب‌های خودساخته‌اش سرگردان شده و حال بطور وقیحانه راه رفع مشکلاتش را در تحکیم لائیسیته و اسلام‌ستیزی جستجو می‌کند و در بازی با کلمات، تروریسم را اسلامی می‌خواند و در مبارزه با آن بر طبل باطل می‌کوبد .
 
♦️دولتی که مست از بوی دلارهای نفتی، پیوند خود را با مروجان خشونت تکفیری و وهابیت محکم می‌کرد و ریشه‌های تروریسم را با خون مظلومان سوری، یمنی و عراقی آبیاری کرده، حالا چگونه مدعی مبارزه با افراط‌گرایی شده است. ترور و تروریسم محکوم است اما ادعاهای مکرون چیزی جز فرافکنی و سیاست‌بازی نیست .
 
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب؛ ضمن اينكه همراه و یک صدا با سایرمسلمانان و موحدان عالم ، دشمنی بیشرمانه و وقیحانۀ رئيس جمهور بی خرد و خبيث فرانسه با پیامبر رحمت و مهربانی (ص) را به شدت محکوم می‌نماید معتقد است همان گونه که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرموده‌اند، مسلمانان جهان هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد و بر این باور است که  اين اقدام بي شرمانه مطمئناً موجب خواهد شد تا  اقای مكرون و امثال او به منفورترين افراد در جهان تبدیل شوند.اما اندوه فراوان جهان اسلام ، بايد با بصيرت ، انسجام  ميان مسلمانان و پاسخ سرسختانه ، پشيمان كننده و درس آموز آنها به اين اقدام موهن جبران شود . ان شاء الله...
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بناب 
عیسی رنجبر
کلمات کلیدی
حبیب مزرعی
تهیه کننده:

حبیب مزرعی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *